#blog#akademi #usmed

Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya Eğitimi Başlıyor

Usmed Ve Medipol Üniversitesi İş Birliği İle Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya Eğitimi Başlıyor

Dijital medyanın gelişimini izliyor, kurumunuz ya da kişisel kariyeriniz için nasıl doğru kullanmak gerekir diye düşünüyorsunuz? Nereden başlamalı nasıl öğrenmeli dijitaldeki fırsatları nasıl değerlendirmeli diye soruyorsunuz? İşte tüm bu sorulara cevap ve doğru bir başlangıç için USMED-Medipol Üniversitesi Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı sertifika programı başlıyor.

Akademi ve tecrübe bir araya geliyor. Sosyal medya alanında ilk dernek olan ve önde gelen isimleri bünyesinde bulunduran USMED ile Türkiye’nin önemli eğitim kurumlarından Medipol Üniversitesi iş birliği ile gerçekleşecek eğitim programına kayıtlar başladı. Çift sertifika ile mesleki anlamda önemli katkı sağlayacak bu programı kaçırmayın. Başvurular için 0216 6815127 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Eğitimin Amacı

Dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanlığı, kurum ve markaların dijital dünyada yer almalarını, online itibar sahibi olmalarını sağlamaktadır. Kurum ve markalarda görev alacak dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanlarının; dijital pazarlama, sosyal medya ve pazarlama iletişimi alanlarında donanımlı bilgi düzeyine ve sosyal medya projesi gerçekleştirebilecek şekilde iletişim becerilerine sahip olmaları gerekmektedir.

Dijital pazarlama ve sosyal alanında kendisini geliştirmek isteyen, kariyer sahibi olmak isteyenlere yönelik olarak teorik bilgi ve uygulamayı bir arada sunan bir müfredat işlenecektir.

Eğitim kapsamında sosyal mecralar, online itibar yönetimi, içerik yönetimi, hesap yönetimi, monitoring/ölçümleme, dijital reklamcılık ve arama motoru optimizasyonu gibi birçok konu başlığı ele alınacaktır.

Programın İşleyişi

Program 60 saattir. Öğrencilere ve toplu başvurulara özel indirimler sağlanmaktadır.

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir