Çekmeköy Belediyesi kurumiçi sosyal medya eğitimi sertifikaları dağıtıldı. Çekmeköy Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından düzenlenen sosyal medya eğitimi tamamlandı. Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) tarafından verilen eğitimler dört gün sürdü. Eğitim sonunda personellere sertifikalarını Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Latif Coşar verdi.

Çekmeköy Belediyesi Meclis Salonu’ndaki eğitim programında sosyal medya araçlarının kullanımı, dijital çağda etkili sosyal pazarlama, kişisel ve kurumsal markalaşma, sosyal medyada itibar yönetimi ve kriz yönetimi gibi konular ele alındı.

Programda katılımcılara seslenen Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Latif Coşar” Gelişen ve değişen dünya şartlarına uygun olarak modern kimliğiyle öne çıkan belediyemizin sosyal medya kullanımına vermiş olduğu önem büyüktür. Başkanımız Ahmet Poyraz, vatandaşlara kaliteli hizmet verebilmek ve Çekmeköy sınırları içerisinde yaşayan tüm vatandaşlara ulaşabilmek adına bu tür eğitimlere son derece önem vermektedir,” dedi.