#blog#akademi #usmed

Said ERCAN, USMED Başkanlığına Yeniden Seçildi.

Sosyal medya alanında Türkiye ve dünyanın ilk STK’sı olan Uluslararası Sosyal Medya Derneği, 2’nci Genel Kurulu’nda Başkan Said Ercan yeniden başkanlığa seçilirken, yönetim güçlü isimlerle takviye edildi.

2012 yılında kurulan ve Türkiye çapında birçok akademik projeye imza atan, sosyal medya alanında dünyanın ilk STK’sı olan Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED), 2’nci Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi.

Sosyal medyanın bilinçli ve etkin kullanımı ile ilgili birçok proje gerçekleştiren ve verdiği sosyal medya eğitimleri ile 300’den fazla sosyal medya uzmanı yetiştiren USMED’in 2’nci olağan geniş katılım ile gerçekleşen genel kurulunda, mevcut yönetim kurulu başkanı Said Ercan oy birliği ile yeniden başkanlığa seçildi. Said Ercan açılış konuşmasında, sosyal medyanın bilinçli ve etkin kullanımı için bir dönem boyunca gerçekleştirdikleri faaliyetlerden bahsetti.

Said Ercan’ın tek aday olarak girdiği seçimlerde yeniden başkanı seçildiği USMED, yönetimini güçlü isimlerle takviye etti. İBB Medya A.Ş. Medya ve PR Uzmanı  Ümit Sanlav, Güvenlik Uzmanı Blogger Hamza Şamlıoğlu, Empatik İnsan Kaynakları İK Koordinatörü Safa Zengin, İstanbul İl Özel İdaresi Proje Koordinatörü Cemil Kurdoğlu, Digisos Proje Direktörü Pınar Boran ve Yayıncı Yazar Mertcan Ermiş yönetim kurulunu oluşturan isimler oldular.  Genel Kurul’da ayrıca USMED akademi eğitmenlerine plaket takdimi yapıldı.

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir